Bestuur en Adviesraad

Leden bestuurBenoemd opHerverkiesbaar/aftredend
Prof. dr. Peter W. de Leeuw, voorzitter15 februari 201815 februari 2022 (herverkiesbaar)
Prof. dr. Arie C. Nieuwenhuijzen Kruseman, secretaris26 februari 201626 februari 2024 (aftredend)
Dr. Noortje Jacobs, penningmeester29 oktober 202029 oktober 2024 (herverkiesbaar)

Leden adviesraadBenoemd opHerverkiesbaar/aftredend
Prof. dr. Harry Hillen, voorzitter
15 februari 20181 maart 2024 (aftredend)
Prof. dr. Eddy Houwaart, secretaris15 februari 20181 maart 2024 (aftredend)
Dr. Nele Beyens15 februari 20181 maart 2025 (aftredend)
Prof. dr. Gemma Blok15 februari 20181 maart 2025 (aftredend)
Prof. dr. Frank Huisman15 februari 20181 maart 2026 (aftredend)
Prof. dr. Manon Parry20 juni 201820 juni 2022 (herverkiesbaar)